DEZINFEKCIA OBÝVACEJ IZBY

Ako dezinfikovať domácnosť? S využitím našej palety účinných a kvalitných dezinfekčných prostriedkov žiadny problém!

OBÝVACIA IZBA

Dezinfekcia matracov, prevencia tvorby kožných plesní

Dezinfekciou matracov vytvoríte prostredie nepriateľské voči roztočom, baktériám a plesniam. Odporúčame poťah alebo kryciu podložku matracu postriekať POLY HOME a nechať poriadne vyschnúť. Následne môžete ošetrené matrace opäť používať.

Prevencia tvorby kožných plesní

POLY HOME je šetrný ku všetkým materiálom vrátane jemnej kože, koženky, textilu a gumy. Jeho aplikáciou predídete vzniku zápachu prípadne už vzniknutý zápach úplne odstránite a zabezpečíte tak hygienickú čistotu, ktorá je dobrou prevenciou vzniku kožných plesní. Väčšina zápachov je spôsobená biologickým životom (baktérie, plesne), ktorému možno predchádzať pravidelným používaním našich prípravkov. Aplikujte POLY HOME priamym nástrekom na ošetrované miesta.

Dezinfekcia hračiek

Len ťažko možno zabrániť tomu, aby hračky nikdy neprichádzali do styku s podlahou. Malé deti si ich radi strkajú do úst a „ochutnávajú“, a preto je potrebné hračky pravidelne umývať a dezinfikovať. Na to sa výborne hodí POLY HOME. Gumové, drevené a plastové hračky ošetrujte nástrekom POLY HOME (potom, ako hračku umyjete vodou), nechajte pôsobiť cca 15 minút a následne dobre umyte pod tečúcou pitnou vodou. Plyšové a textilné hračky dezinfikujte pridaním POLY WASHER do prania. Dodržujte dávkovanie podľa návodu na etikete výrobku.

Podkategórie

Aktívne filtre