DEZINFEKCIA KÚPEĽNE A WC

Ako dezinfikovať kúpelňu alebo WC? S využitím našej palety účinných a kvalitných dezinfekčných prostriedkov žiadny problém!

KÚPEĽNE A WC

Výrobky POLYMPT® udržia dlhodobo vašu kúpeľňu a toaletu hygienicky čistú a pravidelným používaním zabránia opakovanému vzniku plesní.

Dezinfekcia umývadla a vane

Nastriekajte POLY HOME, alebo POLY ANTI-CALC (predchádzanie tvorby vodného kameňa a jeho likvidácia)  na umývadlo, vaňu, obladačky, špáry a priestory okolo a nechajte pôsobiť aspoň 15 minút alebo do zaschnutia. Následne opláchnite takto ošetrené povrchy vodou.

Dezinfekcia WC sedadla

Nastriekajte POLY HOME na sedadlo a nechajte pôsobiť 15 minút alebo do zaschnutia. Tým bude zabezpečená dokonalá hygienická čistota a v prípade pravidelného používania i dlhodobá ochrana.

Dezinfekcia podláh

POLY CLEANER FOAMING forte pridajte do vedra s vodou v dávke uvedenej na etikete výrobku (30 - 100 ml na 10 litrov vody). Potom zotrite klasickým spôsobom - mopovaním. POLY CLEANER FOAMING forte čistí a zároveň dezinfikuje.

Predchádzanie a likvidácia plesní v okolí umývadla, vane a na stenách

POLY HOME šetrne zlikviduje pleseň v okolí vane, sprchového kúta a umývadla. Na rozdiel od chlórových prípravkov je POLY HOME úplne bez zápachu a v pracovných koncentráciách šetrný k ľudskému zdraviu, deťom i zvieratám.

Postup: Na postihnuté miesta aplikujte (nastriekajte) POLY HOME a nechajte pôsobiť po dobu minimálne 30 min až 60 min, najlepšie však až do zaschnutia prípravku. Potom tmavé miesta postihnuté plesňou odstráňte mechanicky. Vždy je nutné dbať, aby ošetrovaný povrch bol suchý (týmto sa prípravok dostane až do spórov plesní). Ak rast plesní pokračuje, tento postup znovu opakujte. Treba poznamenať, že POLY HOME nemá bieliace účinky a nie je agresívny. Pleseň teda "neodstráni", ale zabije. Mŕtvu pleseň treba odstrániť mechanicky zoškrabaním.

Pravidelným používaním POLY HOME, resp. POLY ANTI - CALC, na silikóne alebo na špárach vytvára ochrannú polymérovú vrstvu a tým sťažuje usadzovanie plesní na povrchoch. 

Podkategórie

Aktívne filtre