DEZINFEKCIA PRÁČKY A BIELIZNE

Ako dezinfikovať práčku a bielizeň? S využitím našej palety účinných a kvalitných dezinfekčných prostriedkov žiadny problém!

PRANIE

Odstránenie zápachu z práčky

V zásobníku na prací prostriedok, na vonkajšej časti bubnu práčky, či vo filtroch sa po čase tvorí biologický povlak, ktorý je príčinou zápachu z práčky. Zvyšky vody v systéme práčky po niekoľkých dňoch začnú kvasiť a tiež veľmi nepríjemne zapáchajú. Tento problém môžete odstrániť pomocou POLY WASHER. Ten zaistí hygienickú čistotu a dokonalé odstránenie zdrojov zápachu.

Postup: Najprv vystriekajte vnútro práčky vrátane zásobníku na prací prostriedok a všetkých dostupných miest prostriedkom POLY WASHER a nechajte pôsobiť aspoň 15 minút. Potom dávkujte 40-350 ml POLY WASHER do dávkovača zmäkčovadla a zapnite práčku „naprázdno“.

Ak je práčka veľmi znečistená, môže sa po tejto prvej aplikácii stať, že sa biologické nánosy uvoľnia iba čiastočne. V tom prípade zápach z práčky môže ešte zosilnieť a je potrebné postup ešte jedenkrát opakovať.

Následne je vhodné preventívne pridávať 40ml POLY WASHER ku každému tretiemu praniu.

Možno použiť na ručné pranie aj na pranie v automatickej práčke. Teplota vody neovplyvňuje účinky dezinfekčného prostriedku POLY WASHER.

Dezinfekcia bielizne

Aplikujte POLY WASHER nástrekom na látku a nechajte pôsobiť cca 15 minút. Potom vyperte bežným spôsobom, alebo pridajte 40 - 350 ml POLY WASHER do zásobníka práčky určeného na prvé pranie (predpieranie) a perte bežným spôsobom s použitím pracieho prostriedku.

POLY WASHER nijako nepoškodzuje bielizeň, nenarušuje farby ani kvalitu materiálu.

Podkategórie

Aktívne filtre