Naša eco-friendly rada dezinfekcií, ktorá zabezpečuje excelentnú starostlivosť o vás, veci, ktoré máte radi a životné prostredie. 

Ekologická dezinfekcia bez obsahu alkoholu. Hlavná výhoda tejto dezinfekcie je, že je netoxická a nedráždi dýchacie cesty a je šetrná pre pokožku. Ide o biologicky rozložiteľný prostriedok a nemá negatívne účinky na životné prostredie. Čistí prírodnou cestou. Obsahuje iba vodu a kyselinu chlórnu, ktorú prirodzene produkuje ľudské telo pre imunitný systém. Má všestranné použitie.

Na vyžiadanie zasielame karty bezpečnostných udajov.

Cumlík alebo hračka je zase na zemi, malé ručičky často ochytávajú špinavé predmety a potom šup prstíky so úst ….  Tento bezkonkurenčný ekologický prípravok je vyrobený na Slovensku musí mať každá mamička. Je skvelým pomocníkom na cesty, výlety a bežné prechádzky, ktorý netreba oplachovať. Balenie je malá prenosná fľaška s rozprašovačom, čo zabezpečuje rovnomernú aplikáciu na rôzne povrchy. Je najlepšou alternatívou na všetky detské predmety - cumlíky, hračky, fľašky, jedálenské stoličky, madlá, prebaľovacie pulty, nočníky. Je vhodný od narodenia.

10 položky

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: